Šunų, kačių ir kitų gyvūnų terapinis gydymas – viena iš daugelio veterinarijos paslaugų, kurią galite rasti Kauno gyvūnų gerovės namų „Nojus“ veterinarijos klinikoje. Dėka moderniausios veterinarinės įrangos mūsų profesionalus ir veterinarų kolektyvas gali suteikti Jūsų augintiniams reikalingą terapinį gydymą.

Terapinis augintinių gydymas taikomas siekiant gydyti tiek infekcines, tiek neinfekcines vidaus ligas, pritaikant konservatyvius būdus gyvūnų sveikatos problemoms spręsti. Mūsų klinikos specialistai atlieka gyvūno apžiūrą, paskiria būtinus tyrimus ir randa tinkamiausią sprendimą. Veterinarijos gydytojai teikia ir konsultacijas padėdami šeimininkams tinkamai prižiūrėti savo augintinį esant tolimesnei ligos eigai.

 

Gyvūnų terapinis gydymas veterinarijos klinikoje „Nojus“

Ieškote modernios ir patikimos veterinarijos klinikos atlikti terapinį gydymą savo augintiniui? Susisiekite su Kauno gyvūnų gerovės namų „Nojus“ veterinarijos klinika! Gydymą klinikoje atliekame naudojant tik pasaulinėje veterinarijos rinkoje pripažintą pažangiausią įrangą.

Pasikonsultuoti, gauti atsakymą į jums aktualius klausimus ar rezervuoti laiką galite spustelėję ČIA.

Taip pat, pamatyti kaip mums sekasi, galite sekdami mus Facebook ir Instagram socialiniuose tinkluose.

Meilė gyvūnams – pagrindinė Gyvūnų Gerovės Namų „Nojus“ veterinarijos klinikos ir prieglaudos varomoji jėga

Meilė gyvūnams – pagrindinė Gyvūnų Gerovės Namų „Nojus“ veterinarijos klinikos ir prieglaudos varomoji jėga