Gyvūnų profilaktiniai tyrimai atliekami norint užčiuopti ligas jų ankstyvose stadijose

Gyvūnų profilaktiniai tyrimai atliekami norint užčiuopti ligas jų ankstyvose stadijose

Kauno gyvūnų gerovės namų „Nojus“ veterinarijos klinikoje  dirbantys specialistai ir turima pažangiausia veterinarinė įranga leidžia atlikti visus reikalingus gyvūnų profilaktinius tyrimus ir užtikrinti tinkamai atliekamą sveikatos patikrinimą.

Gyvūnų profilaktiniai tyrimai atliekami norint augintinių ligas užčiuopti jų ankstyvose stadijose, todėl reguliariai atliekamas sveikatos patikrinimas veterinarijos klinikoje gali padėti užkirsti kelią Jūsų keturkojų problemoms ir išgelbėti nuo nemalonumų. Atkreipiame dėmesį į tai, kad laiku pastebėtos onkologinės ligos, kurios yra atsakingos už 50% vyresnių augintinių mirčių, sėkmingai baigiasi beveik 9 iš 10 atvejų. Tuo tarpu, jei liga pastebima vėlyvoje stadijoje operacijų sėkmės tikimybė krenta drastiškai ir deja tik 5% augintinių išgyvena onkologinį gydymą.

Sveikatos patikrinimas Gyvūnų Gerovės Namų „Nojus“ veterinarijos klinikoje

Sveikatos patikrinimas Gyvūnų Gerovės Namų „Nojus“ veterinarijos klinikoje

Kas atliekama tyrimų metu?

Rekomenduojamų reguliarių sveikatos patikrinimų veterinarijos klinikoje metu yra atliekamos krūtinės ląstos rentgenogramos, bendras šlapimo tyrimas bei kraujo biocheminis tyrimas. Tyrimus atlieka mūsų klinikos veterinarijos gydytojai, kurie naudodamiesi pažangiausia technika gali jums pateikti išsamią Jūsų augintinio sveikatos ataskaitą ir dėka šių gyvūnų profilaktinių tyrimų – užkirsti kelią keturkojo tolimesnių sveikatos problemų vystymuisi.

Kokią įranga naudoja Kauno gyvūnų gerovės namų „Nojus“ veterinarijos klinika atlikdama gyvūnų profilaktinius tyrimus (sveikatos patikrinimus)?

Kraujo tyrimai atliekami naudojant  naujos kartos Idexx  Catalyst One ir Idexx LaserCyte hematologinius analizatorius. Šie įrenginiai leidžia greitai ir kokybiškai atlikti ir analizuoti gautus tyrimų rezultatus. Analizatorių  pagalba galime atlikti  tiek pilną kraujo tyrimą, tiek esant tik kelių parametrų pokyčiams, pakartotinai tirti tik juos. Tai  leidžia nepatirti papildomų išlaidų.

Šlapimo biocheminiai tyrimai atliekami naudojant naują Idexx VetLab UA analizatorių, kurio dėka galime tiksliai ir greitai ištirti ne vieną reikiamą šlapimo parametrą.

 

 

 

Pažangiausi Gyvūnų profilaktiniai tyrimai  veterinarijos klinikoje „Nojus“

Ieškote patikimos veterinarijos klinikos? Sveikatos patikrinimus atlikite Kauno gyvūnų gerovės namų „Nojus“ veterinarijos klinikoje! Naudojame rinkoje pažangiausią Idexx įrangą, o jau gautus rezultatus analizuoja patyrusių gydytojų-veterinarų komanda.

Pasikonsultuoti, gauti atsakymą į jums aktualius klausimus ar rezervuoti laiką galite spustelėję ČIA.

Taip pat, pamatyti kaip mums sekasi, galite sekdami mus Facebook ir Instagram socialiniuose tinkluose.

Meilė gyvūnams – pagrindinė Gyvūnų Gerovės Namų „Nojus“ veterinarijos klinikos ir prieglaudos varomoji jėga

Meilė gyvūnams – pagrindinė Gyvūnų Gerovės Namų „Nojus“ veterinarijos klinikos ir prieglaudos varomoji jėga