Gyvūnų rentgeno ir ultragarso tyrimai leidžia nustatyti augintinių vidaus organų bei kaulų pažeidimus, pakitimus ar kitas patologijas. Dėka rinkoje pažangiausios veterinarinės įrangos, atliekami maksimaliu tikslumu ir augintiniui itin saugiu būdu.

Gyvūnų rentgeno tyrimai

Dar gana įprasta manyti, jog rentgeno pagalba tiriama tik augintinių kaulų būklė. Iš tiesų modernus skaitmeninis rentgenas leidžia tiksliai tirti ir minkštuosius augintinių organizmo audinius, organizme besikaupiančius skysčius, patekusius

Ežiukui atliekamas pilvo organų ultragarsinis tyrimas

svetimkūnius, susiformavusius akmenis ar net organų pakitimus.

Poreikis rentgeno tyrimams gali kilti dėl keleto priežasčių. Pirma, augintiniui susitraumavus arba pastebėjus jo judėsenos pokyčius. Antra, į augintinio organizmą patekus svetimkūniui ir jam nepasišalinus. Trečia, rentgenogramos atlikimą, kaip papildomą veterinarinį tyrimą, paskyrus gydytojui-veterinarui.

Gyvūnų rentgeno tyrimai atliekami šunims ir katėms. Tam tikrų rentgeno tyrimų metu augintiniai turėtų būti tuščiu skrandžiu, tad dėl pasiruošimo tyrimui rekomenduojame pasitarti su gydytoju-veterinaru.

Gyvūnų rentgeno tyrimai. Kokia įranga naudojama „Nojus“ veterinarijos klinikoje?

Kauno gyvūnų gerovės namų „Nojus“ veterinarijos klinikoje gyvūnų rentgeno tyrimai atliekami naudojant Medical Econet Ecoray 400 įrenginį. Tai Vokiečių gamintojo sukurta rentgeno sistema  dedikuota  veterinariniams tyrimams. Greitas ir lengvas sistemos pozicionavimas ir puiki vaizdo kokybė leidžia tiksliai atliktii šią procedūrą.

Gyvūnų ultragarso tyrimai

Gyvūnų ultragarso tyrimai, kitaip žinomi kaip echoskopija, atliekami paskyrus gydytojui-veterinarui. Modernios echoskopijos pagalba saugiai ir augintiniui nesukeliant didelio diskomforto galima ištirti beveik visų gyvūno vidaus organų būklę, galimas patologijas ar išsidėstymą organizme.

Įprastai gyvūnų ultragarso tyrimai atliekami norint patikrinti pilvo ertmės, širdies, plaučių, kepenų, inkstų, tulžies pūslės, šlapimo pūslės ar kitų vidaus organų būklę. Taip pat ultragarso tyrimai ypatingai svarbūs tiriant gyvūnų lytinių organų būklę ar stebint patelių nėštumo eigą. Galiausiai, ultragarso tyrimas leidžia pastebėti vidaus organuose susiformavusius auglius ar net metastazes.

Ultragarso tyrimai gali būti atliekami šunims ir katėms. Kiekvienu individualiu atveju ruošiant augintinį echoskopijos procedūrai rekomenduojama pasitarti su gydytoju-veterinaru. Daugumos tyrimų atveju augintinio virškinamas traktas turėtų būti tuščias.

Gyvūnų ultragarso tyrimai. Kokia įranga naudojama „Nojus“ veterinarijos klinikoje?

Ultragarsiniai tyrimai atliekami naudojant naujos kartos įrenginį – Mindray 70. Šiame įrenginyje esantys aukštos klasės ultragarsiniai davikliai leidžia tiksliai nustatyti galimus susirgimus.

Gyvūnų rentgeno ir ultragarso tyrimai veterinarijos klinikoje „Nojus“

Ieškote modernios ir patikimos veterinarijos klinikos savo augintinio rentgeno ir ultragarso tyrimams atlikti? Susisiekite su Kauno gyvūnų gerovės namų „Nojus“ veterinarijos klinika! Gyvūnų rentgeno ir ultragarso tyrimai bei kiti veterinariniai tyrimai klinikoje atliekami naudojant tik pasaulinėje veterinarijos rinkoje pripažintą pažangiausią įrangą. Gydymą atlieka bei gijimo eigą prižiūri patyrusių gydytojų-veterinarų komanda.

Pasikonsultuoti, gauti atsakymą į jums aktualius klausimus ar rezervuoti laiką galite spustelėję ČIA.

Taip pat, pamatyti kaip mums sekasi, galite sekdami mus Facebook ir Instagram socialiniuose tinkluose.

Meilė gyvūnams – pagrindinė Gyvūnų Gerovės Namų „Nojus“ veterinarijos klinikos ir prieglaudos varomoji jėga

Meilė gyvūnams – pagrindinė Gyvūnų Gerovės Namų „Nojus“ veterinarijos klinikos ir prieglaudos varomoji jėga