Gyvūnų šlapimo tyrimas – vienas svarbiausių ir dažniausiai atliekamų sveikatos patikrinimų veterinarijos klinikoje, dar ankstyvoje stadijoje nustatyti galimus susirgimus bei patologijas šlapimo organų ar kitose augintinio gyvybinėse sistemose. Biocheminis šlapimo tyrimas leidžia pastebėti tokius plačiai paplitusius susirgimus kaip diabetą, šlapimo sistemos infekcijas, inkstų akmenligę, dehidrataciją, kepenų ligas, anemiją, bakterines infekcijas ir daugelį kitų ligų.

Tiesa, labai svarbu suprasti, jog siekiant susidaryti tikslų augintinio sveikatos paveikslą, būtini platesnio pobūdžio veterinariniai tyrimai – šlapimo tyrimą veterinarijos klinikoje rekomenduojama atlikti kartu su kraujo tyrimu.

Gyvūnų šlapimo tyrimai padeda užčiuopti ligas jų ankstyvose stadijose

Gyvūnų šlapimo tyrimai padeda užčiuopti ligas jų ankstyvose stadijose

Biocheminis gyvūnų šlapimo tyrimas

Kauno gyvūnų gerovės centro „Nojus“ veterinarijos klinika atlieka išsamų ir tikslumu išsiskiriantį biocheminį augintinių šlapimo tyrimą. Šiam sveikatos patikrinimui atlikti naudojame šiuo metu rinkoje vieną pažangiausių Idexx įrenginių, leidžiantį analizuoti itin platų tiriamųjų rodiklių spektrą.

Biocheminis šlapimo tyrimas suteikia galimybę ištirti:

  • Šlapimo pH.
  • Baltymų kiekį šlapime.
  • Gliukozės kiekį šlapime.
  • Bilirubino kiekį šlapime.
  • Ketonų kiekį šlapime.
  • Kraujo kiekį šlapime.
  • Leukocitų kiekį šlapime.
  • Urobilinogeno kiekį šlapime.

Kaip paimti augintinio šlapimo mėginį?

Kaip tai padaryti? Pasirūpinkite nedidele, švaria, vienkartine talpa. Tai gali būti indelis ar netgi paprastas medicininis švirkštas. Tyrimui pakanka vos kelių mililitrų švaraus augintinio šlapimo! Norėdami surinkti mėginį iš šuns, šlapinimosi metu tiesiog pakiškite pasirinktąjį indelį. Tuo tarpu siekdami ištirti savo katės šlapimą, į pagalbą pasitelkite kraiko dėžutę ir popieriaus lapą. Kraiko dėžutę švariai išplaukite ir jos dugną padenkite švariu popieriaus lapu. Katei atlikus savo reikalus, ant popieriaus esantį šlapimą tiesiog surinkite švariu medicininiu švirkštu.

Susidūrus su sunkumais ir iškilus klausimams dėl mėginio surinkimo, nedvejokite pasikonsultuoti su veterinarijos klinika „Nojus“.

Biocheminis šlapimo tyrimas naujos kartos analizatoriumi

Biocheminis šlapimo tyrimas naujos kartos analizatoriumi

Biocheminis šlapimo tyrimas veterinarijos klinikoje „Nojus“

Ieškote modernios ir patikimos veterinarijos klinikos? Augintinio šlapimo ir kitus veterinarinius tyrimus atlikite Kauno gyvūnų gerovės namų „Nojus“ veterinarijos klinikoje! Veterinarijos klinika užtikrina, jog gyvūnų šlapimo tyrimas ir kiti veterinariniai tyrimai atliekami naudojant pasaulinėje veterinarijos rinkoje pripažintą pažangiausią įrangą. Ja gautus rezultatus analizuoja ir gydymą skiria patyrusių gydytojų-veterinarų komanda.

Pasikonsultuoti, gauti atsakymą į jums aktualius klausimus ar rezervuoti laiką galite spustelėję ČIA.

Taip pat, pamatyti kaip mums sekasi, galite sekdami mus Facebook ir Instagram socialiniuose tinkluose.

Meilė gyvūnams – pagrindinė Gyvūnų Gerovės Namų „Nojus“ veterinarijos klinikos ir prieglaudos varomoji jėga

Meilė gyvūnams – pagrindinė Gyvūnų Gerovės Namų „Nojus“ veterinarijos klinikos ir prieglaudos varomoji jėga