Mes visuomet laukiame savanorių – žmonių, kurie savo laisvą laiką norėtų praleisti gyvūnų apsuptyje, padėdami personalui atlikti įvairias užduotis. Šis darbas yra neatlygintinas. Vienintelis atlygis – tai žinojimas, kad padarėte dar vieną gerą darbą. Laikas, praleistas padedant prižiūrint gyvūnus, ne tik gerai nuteikia, bet ir leidžia pailsėti nuo įtemptos protinės veiklos tiesioginiame darbe, studijose. 

Į savanorystę mes žiūrime labai atsakingai. Tik pasikalbėjus asmeniškai nuspręsime, ar esate tinkamas ir pasiruošęs šiam atsakingam darbui.

Jei esate pasiruošę padėti, suprantate, kad tai yra įsipareigojimas gyvūnui, ir norite sužinoti daugiau apie savanorystės galimybes Kauno Gyvūnų Gerovės namuose – susisiekite su mumis nurodytu kontaktiniu numeriu, parašykite arba atvykite susipažinti.

Tapk savanoriu!


  Kiekvienam reikia namų

  Kiekvienas gyvūnas nusipelnė gyventi namuose, kuriuose būtų prižiūrimas ir mylimas. Padėk jiems turėti tokius namus.

  Skirkite 2% paramą mūsų globos namams.

  “Beglobių gyvūnų labdaros ir paramos fondas” paramos gavėjo kodas: 304751823

  Paramą galite skirti dviem būdais:

  1. Internetinės bankininkystės pagalba identifikuojantis prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu.
  Nuorodą į EDS, Instrukcija kaip pildyti formą

  2. Užpildant FR0512 formą ranka ir nunešant arba išsiunčiant paštu Valstybinei Mokesčių Inspekcijai pagal savo gyvenamąją vietą. Viename voke galima siųsti vieno asmens deklaraciją.
  Mokesčių inspekcijos adresai.

  Dirbantys asmenys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė, paskirsto svarbiausioms sritims. Visi dirbantieji Lietuvos piliečiai taip pat gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 2 proc. nuo jo sumokėto pajamų mokesčio.

  Paremkite finansiškai mūsų globos namus.

  Parama internetinės bankininkystės pagalba

  Paremti

  Paramos sumos dydis yra nesvarbus. Bet kokia parama padės mūsų globojamiems gyvūnams.