Šunų, kačių ir kitų gyvūnų chirurginės operacijos – viena iš dažniausiai reikalingų veterinarijos paslaugų, dėl kurios į Kauno gyvūnų gerovės namų „Nojus“ veterinarijos kliniką tenka kreiptis keturkojų šeimininkams. Dėka pažangios įrangos mūsų klinikos veterinarijos gydytojai yra pasiruošę suteikti Jūsų augintiniui  reikalingas veterinarijos paslaugas.

Chirurginės operacijos. Kokia įranga naudojama „Nojus“ veterinarijos klinikoje?

Klinikoje, atliekant chirurginę intervenciją, naudojame inhaliacinės narkozės įrangą Mindray WATO EX-20 Vet. Tai leidžia  maksimaliai sumažinti galimas komplikacijas atsiradusias dėl narkozės. Taip pat prieš visas chirurgines operacijas, gyvūnui prijungiami  elektrodai, kas leidžia matyti  ir fiksuoti visas gyvybines funkcijas monitoriuje Mindray uMEC12VET su CO2 monitoravimu. Dėl galimos kraujavimo tikimybės patirtos operacijų metu, stabdymui naudojame žmonių plastinės ir rekonstrukcijos gydytojų pamėgtą elektrochirurginį aparatą KLS MARTIN ME 102 bei Covidien LigaSure kraujagyslių ir audinių sulydymo technologiją.

Inhaliacinės anestezijos metu rūpinamasi gyvūno gyvybės parametrais

 

Gyvūnų chirurginės operacijos veterinarijos klinikoje „Nojus“

Susisiekite su Kauno gyvūnų gerovės namų „Nojus“ veterinarijos klinika! Gydymą klinikoje atliekame naudojant tik pasaulinėje veterinarijos rinkoje pripažintą pažangiausią įrangą, o procedūras atlieka bei gijimo eigą prižiūri mūsų veterinarijos gydytojų komanda.

Pasikonsultuoti, gauti atsakymą į jums aktualius klausimus ar rezervuoti laiką galite spustelėję ČIA.

Taip pat, pamatyti kaip mums sekasi, galite sekdami mus Facebook ir Instagram socialiniuose tinkluose.

Meilė gyvūnams - pagrindinė Gyvūnų Gerovės Namų „Nojus“ veterinarijos klinikos ir prieglaudos varomoji jėga

Meilė gyvūnams – pagrindinė Gyvūnų Gerovės Namų „Nojus“ veterinarijos klinikos ir prieglaudos varomoji jėga